Bilspesialisten på Kokstad

Bilsalg Kokstad er et komplett bil- og servicesenter for personbil og nyttekjøretøy.

Som merkeforhandler for Iveco og JAC Motors leverer vi bredt program av nye og brukte biler. Vår omfattende erfaring på både personbil og nyttekjøretøy gir oss de beste forutsetninger for å gi deg råd i forbindelse med bilkjøp.

Samtidig gir vi deg trygghet etter kjøpet, med et anerkjent og profesjonelt serviceverksted i ryggen. Vi har eget bilverksted, delelager og tilbyr alt innen bilpleie og dekk.

Siste nytt

Nyheter
januar 25, 2024

Verksted for elbiler!

Bilsalg Kokstad styrker satsingen på elektriske biler! Vi ønsker Robert hjertelig velkommen som mekaniker på vårt bilverksted. Ta kontakt med oss hvis du trenger service, EU kontroll eller reparasjon på…
Nyheter
januar 9, 2024

Nye åpningstider!

Vi utvider åpningstidene på salgsavdelingen vår. Mandag-fredag: 08:00-16:30Torsdag: 08:00-19:00 Lødag: 10:00-14:00 Verksted og delelager holder åpent som normalt. Mandag-fredag 07:30-16:00. Hjertelig velkommen til oss på Kokstadflaten 32!
Nyheter
desember 21, 2023

Nyåpning: Bilpleie & Dekk!

Det er med stor glede at vi kan avsløre nyheten om vår nye bilpleieavdeling, som åpner allerede i janar! Bilsalg Kokstad blir nå et komplett bil- og servicesenter med alt…

Bilspesialisten på Kokstad

Ta kontakt med oss på tlf 55 52 60 70
eller mail post@bilsalg.as

Kontakt oss

Vi er opptatt av å være til stede for deg, enten du er ny kunde, eksisterende kunde, eller bare er nysgjerrig på noen av våre biler. Ta kontakt med oss på epost eller telefon, så skal vi hjelpe deg etter beste evne.

Tlf: 55 52 60 70 eller post@bilsalg.as 

Vakttelefon verksted
Tlf: 934 63 743
Vår vakttelefon er åpen alle dager fra 16.00-07.00
Inkludert helger og helligdager.

Vidar Fredriksen

Verksmester
934 63 757
vidar@bilsalg.as

Arve Drangevåg

Kundemottak
934 63 837
arve@bilsalg.as

Christoffer Skarstrup

Delelager
934 65 804
christoffer@bilsalg.as

Herim Salih

Bilpleie & Dekk
941 69 163
bilpleie@bilsalg.as

Kenneth B. Ellingsen

Salg
412 36 340
kenneth@bilsalg.as

Tony Tysse

Salg
406 44 810
tony@bilsalg.as

Kine Skage

Markedsansvarlig
416 74 164
marketing@bilsalg.as

Glenn Erlend Grøttå

Regnskap
glenn@bilsalg.as

Send oss en melding: