Nye og brukte vare- og
lastebiler til næringslivet

Bilsalg Kokstad leverer et bredt program av nye og brukte vare- og lastebiler.

Vi leverer utelukkende biler til næringslivet, og vår omfattende nyttekjøretøyerfaring gir oss de beste forutsetninger for å gi deg råd i forbindelse med kjøp av brukte vare- eller lastebiler.

Hvis du henvender deg til Bilsalg Kokstad As er du derfor sikker på å få kompetent rådgivning og en bil som med garanti kan løse ditt spesifikke transportbehov. Du får samtidig et stort profesjonelt serviceverksted i ryggen.

Fagfolk på nyttekjøretøy

Ta kontakt med oss på tlf 55 52 60 70
eller mail post@bilsalg.as

Kontakt oss

Vi er opptatt av å være til stede for deg, enten du er ny kunde, eksisterende kunde, eller bare er nysgjerrig på noen av våre biler. Ta kontakt med oss på epost eller telefon, så skal vi hjelpe deg etter beste evne.

Tlf: 55 52 60 70 eller post@bilsalg.as 

Vakttelefon verksted
Tlf: 934 63 743
Vår vakttelefon er åpen alle dager fra 16.00-07.00
Inkludert helger og helligdager.

Vidar Fredriksen

Verksmester
934 63 757
vidar@bilsalg.as

Arve Drangevåg

Kundemottak
934 63 837
arve@bilsalg.as

Nils Arne Haukenes

Delelagersjef
941 69 163
nils@bilsalg.as

Aivon Baretto

Daglig Leder
911 08 569
aivon@bilsalg.as

Kenneth B. Ellingsen

Salg Iveco / Fiat
412 36 340
kenneth@bilsalg.as

Roy Ed. Romøren

Salg tungbil, Iveco
459 14 440
roy@bilsalg.as 

Kine Skage

Markedsansvarlig
416 74 164
marketing@bilsalg.as

Glenn Erlend Grøttå

Regnskap
glenn@tindok.no 

Send oss en melding: